Poniżej przedstawiamy aktualny rozkład jazdy na trasie Bytom-Polańczyk-Bytom.

Bytom-Polańczyk

GodzinaMiejsce
08:10
BYTOM Dw. PKS/PKP Plac Wolskiego 1
08:45
KATOWICE Dworzec Autobusowy Ul. P.Skargi
08:50
KATOWICE Dworzec Autobusowy Ul. P.Skargi
10:20
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
10:30
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
12:34
PILZNO Zajezdnia ul. Legionów st.4
12:53
Brzostek Rynek
13:16
JASŁO ul. 17-tego Stycznia
13:45
KROSNO Dworzec autobusowy
13:56
MIEJSCE PIASTOWE
14:08
IWONICZ ZDRÓJ, Pl.Oczki
14:22
RYMANÓW Rynek
14:28
RYMANÓW ZDRÓJ, GÓRA
15:07
SANOK Dworcowa
15:14
ZAGÓRZ Osiedle
15:26
LESKO Dworzec autobusowy
15:45
BÓBRKA Szkoła
15:50
SOLINA Osiedle
15:58
POLAŃCZYK ul. Zdrojowa

Polańczyk-Bytom

GodzinaMiejsce
09:10
POLAŃCZYK ul. Zdrojowa
09:18
SOLINA Osiedle
09:23
BÓBRKA Szkoła
09:42
LESKO Dworzec Autobusowy
09:54
ZAGÓRZ Osiedle
10:01
SANOK ul. Dworcowa
10:40
RYMANÓW ZDRÓJ , Góra
10:46
RYMANÓW Rynek
11:00
IWONICZ ZDRÓJ Pl. Oczki
11:12
MIEJSCE PIASTOWE
11:23
KROSNO Dworzec autobusowy
11:52
JASŁO ul. 17-tego Stycznia
12:15
BRZOSTEK Rynek
12:34
PILZNO Zajezdnia ul. Legionów st.4
14:48
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
14:58
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
16:28
KATOWICE Dworzec Autobusowy, Ul. P.Skargi
16:33
KATOWICE Dworzec Autobusowy, Ul. P.Skargi
17:03
BYTOM Dw. PKS/PKP Plac Wolskiego 1

Rezerwuj już dziś – busy i autobusy na trasie Katowice–Polańczyk, Katowice–Iwonicz Zdrój, Katowice–Rymanów-Zdrój, Kraków–Polańczyk, Kraków–Iwonicz Zdrój, Kraków–Rymanów-Zdrój.

Dla wygody naszych klientów umożliwiamy rezerwację online!

Uwaga, promocja! Co tydzień na podróżujących z Amigo Bieszczady czeka nowa pula 1200 biletów w jeszcze niższych cenach. Kto pierwszy, ten w Bieszczady jedzie taniej!

Pytania i wątpliwości dotyczące rozkładu jazdy prosimy kierować na adres: rezerwacje@amigopoczta.pl.