Poniżej przedstawiamy aktualny rozkład jazdy na trasie Bytom-Polańczyk-Bytom.

Bytom-Polańczyk

GodzinaMiejsce
08:10
BYTOM Dw. PKS/PKP Plac Wolskiego 1
08:50
KATOWICE D.A. ul. Piotra Skargi st.8
10:30
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
12:15
PILZNO Zajezdnia ul. Legionów st.4
12:35
BRZOSTEK Rynek
12:59
JASŁO ul. 17-tego Stycznia
13:20
KROSNO D.A. ul. Mielczarskiego st. 1
13:35
MIEJSCE PIASTOWE
13:44
IWONICZ ZDRÓJ Pl. Oczki
13:54
RYMANÓW Rynek
13:58
RYMANÓW ZDRÓJ Poczekalnia ul. Zdrojowa 45
14:35
SANOK ul. Dworcowa (Mediaexpert)
14:44
ZAGÓRZ D.K.
14:56
LESKO Rynek
15:15
BÓBRKA Szkoła
15:20
SOLINA Osiedle (Zapora)
15:28
POLAŃCZYK ul. Zdrojowa

Polańczyk-Bytom

GodzinaMiejsce
09:50
POLAŃCZYK ul. Zdrojowa
09:58
SOLINA Osiedle (Zapora)
10:03
BÓBRKA Szkoła
10:22
LESKO Rynek
10:34
ZAGÓRZ D.K.
10:43
SANOK ul. Dworcowa (Mediaexpert)
11:20
RYMANÓW ZDRÓJ Poczekalnia ul. Zdrojowa 45
11:24
RYMANÓW Rynek
11:34
IWONICZ ZDRÓJ Pl. Oczki
11:43
MIEJSCE PIASTOWE
11:54
KROSNO D.A. ul. Mielczarskiego st. 1
12:22
JASŁO ul. 17-tego Stycznia
12:45
BRZOSTEK Rynek
13:03
PILZNO Zajezdnia ul. Legionów st.4
14:58
KRAKÓW MDA ul. Bosacka 18 st.D17
16:20
KATOWICE D.A. ul. Piotra Skargi st.8
17:05
BYTOM Dw. PKS/PKP Plac Wolskiego 1

Rezerwuj już dziś – busy i autobusy na trasie Katowice–Polańczyk, Katowice–Iwonicz Zdrój, Katowice–Rymanów-Zdrój, Kraków–Polańczyk, Kraków–Iwonicz Zdrój, Kraków–Rymanów-Zdrój.

Dla wygody naszych klientów umożliwiamy rezerwację online!

Uwaga, promocja! Co tydzień na podróżujących z Amigo Bieszczady czeka nowa pula 1200 biletów w jeszcze niższych cenach. Kto pierwszy, ten w Bieszczady jedzie taniej!

Pytania i wątpliwości dotyczące rozkładu jazdy prosimy kierować na adres: rezerwacje@amigopoczta.pl.